Czasami jeden niewielki dodatek potrafi nadać charakter całej stylizacji. Tak właśnie jest w przypadku chust, które w tym sezonie nosimy we włosach. W jaki sposób? Co jest modne?

Chusta we włosach to doskonałe rozwiązanie dla tych z nas, które nie najlepiej radzą sobie z układaniem skomplikowanych, efektownych fryzur, a marzą o tym, by latem dodać sobie koloru i dać wyraz swojej artystycznej osobowości, której nigdy nie opuszcza fantazja! Świetnie zgra się zarówno z romantyczną, dziewczęcą stylizacją, jak i z bluzkami w stylu hippie czy sukienkami boho .. Sprawdź, jakie są najmodniejsze uczesania z apaszką i skradnij kilka pomysłów do własnych wakacyjnych outfitów!

Związujemy włosy w koński ogon (tak jak lubimy, może być nisko albo wysoko, to bez znaczenia). Następnie na gumce zawiązujemy apaszkę tak, żeby jej boki zwisały luźno. Mogą być nawet baaaardzo długie. Finalnie ma to wyglądać tak:

Najlepiej wyglądają z prostymi, na przykład czarnymi, białymi, dżinsowymi sukienkami. Dodają im pazura a przy okazji nie “przegadują” stylizacji. Jeśli chcecie założyć chustę do biura, spróbujcie zestawić ją z marynarką w pasy albo w kratkę. Proponujemy również łączenie je ich  z klasycznymi, białymi koszulami i t-shirtami.

Chusta sama w sobie doda Waszym włosom objętości i sprawi, że cała fryzura będzie prezentować się bardziej okazale. To naprawdę świetny dodatek, który doda każdej kobiecie dziewczęcości i lekkości.