Jak nosić panterkę ?

Wiele kobiet obawia się strojów w panterkę, uważając je za kiczowate i mało gustowne. Tymczasem panterka może być naprawdę świetnym urozmaiceniem stroju, dodając kreacji charakteru. Podpowiadamy zatem jak ją nosić, z czym zestawiać i jak nie popełniać modowych grzechów. Warto podejrzeć jak noszą panterkę największe ikony stylu dzisiejszych czasów – Kate Moss, Diane Kruger czy Emmanuelle Alt. Podążając za ich stylem także możemy ubrać panterkę i dodać naszym stylizacjom pazura.

Read & shop

Płaszcz TRENCZ

Prochowiec powinien znaleźć się w każdej damskiej garderobie, tym bardziej, że pasuje wszystkim paniom, niezależnie od wieku czy figury. To zdecydowanie kultowy fason, w który warto zainwestować. Bez względu na panujące trendy jest zawsze na czasie.

Read & shop

Spodnie CARGO

Spodnie cargo, niekiedy zwane również bojówkami, charakteryzują się dwiema bocznymi kieszeniami i zwężaną przy kostce nogawką. Ten element garderoby najlepiej zestawiać z ubraniami w militarnym stylu. Z powodzeniem można łączyć je także z koszulą i butami na obcasie, tworząc w ten sposób stylizację wpisującą się w tzw. elegancki luz.

Read & shop

Sukienki na każdą okazje

Szukasz sukienki, którą założysz do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi lub na eleganckie wyjście? Wybierz szmizjerkę! To elegancka sukienka, która świetnie łączy się również z casualowymi i sportowymi dodatkami. W efekcie możesz ją nosić w wielu różnych wydaniach i w ten sposób swobodnie bawić się modą.

Read & shop

Stylizacja BOHO

Pozostając w zgodzie ze swoimi hippisowskimi korzeniami, moda boho odzwierciedla szacunek dla przyrody, etnicznych tradycji i celebrowania każdego dnia. Nie brakuje w niej wpływów indiańskich i folklorystycznych, a zwłaszcza wykorzystania naturalnych materiałów: skóry, lnu, wełny, jedwabiu, futer.

Read & shop